עבודות איטום קירות בניינים הפכו למאוד נפוצות, במיוחד בבניינים ישנים אשר הקירות החיצוניים שלהם התיישנו ולכן זקוקים לשיקום ולריענון. יש המון גורמים שיכולים להוביל לכך שיהיה צורך בעבודות איטום בניינים כמו למשל בלאי שהצטבר, פגעי מזג אוויר, ליקויי בניה ופגמים מסוגים שונים. באמצעות עבודות איטום בגובה וציוד סנפלינג מקצועי, ניתן להגיע לכל מקום, ולטפל בכל בעיות האיטום בצורה יסודית ומקצועית.

איטום קירות חיצוניים בגובה – מדוע זה עדיף?

בעבר השיטה שהיה נהוג להשתמש בה עבור איטום מבנים גבוהים הייתה פיגומים. מעבר לעובדה שהקמת הפיגומים אורכת זמן, שיטה זו משביתה את חייהם של דיירי הבניין ופוגעת באיכות החיים שלהם במידה רבה. בנוסף, היא דורשת הרבה יותר כוח אדם ולכן גם העלויות של השירותים גבוהות יותר. איטום קירות חיצוניים באמצעות סנפלינג זו שיטה שמאפשרת להגיע לכל נקודה בבניין בקלות. שיטה זו הרבה יותר נוחה וחסכונית, זמן העבודה מתקצר בצורה משמעותית, והכל – מבלי להתפשר על בטיחות ומקצועיות.

היתרונות שלנו

שימוש בציוד מקצועי מתקדם

אד-הוק מתמחה באיתור נזילות במצלמה תרמית, תוך בדיקה קפדנית ואיתור מקור הנזילה משורשה. השימוש במצלמה תרמית חוסך זמן, כסף והרס.

בטיחות ואיכות

חברת אד הוק מקפידה ואף מחמירה לעבוד בצורה הבטיחותית ביותר וגם האיכותית ביותר.

תקנים מחמירים

אד הוק עובדת על פי תקנים מחמירים של יועצי אבן ומהנדסי אבן ועובדים ע"פ מפרטים ברורים ותקניים

כל היתרונות של סנפלינג לאיטום מבנים גבוהים

אם אתם מתלבטים ולא יודעים מה שיטת העבודה העדיפה לאיטום בניינים, ריכזנו עבורכם את כל הסיבות לבחור באיטום מבנים גבוהים עם ציוד סנפלינג:

  • בטיחות – איטום קירות בבניינים באמצעות סנפלינג נחשב למאוד בטיחותי. הצוותים עוברים הכשרה לעבודה בגובה ועובדים בכפוף לנהלי בטיחות מחמירים. בנוסף חברה מקצועית עובדת עם ביטוח מהטובים שישנם בשוק, וחוסכת מכם את הצורך בפיגומים, שגם הם כוללים גורם סיכון.
  • יעילות – עבודות איטום בגובהה מבוצעות בעזרת ציוד סנפלינג מקצועי, מה שמאפשר להגיע לכל מקום בבניין בצורה יעילה ולטפל בכל השטחים שדורשים טיפול, בין אם באופן נקודתי ובין אם בצורה מקיפה יותר. עבודות איטום בגובה כל כך יעילות, עד שהן חוסכות זמן יקר.
  • חיסכון – אין צורך בפיגומים, או התקנה, ולכן עבודת האיטום הרבה יותר מהירה. ההספק של העובדים הרבה יותר גדול, ויש להם גישה נוחה כמעט לכל מקום, מכיוון שהם אינם תלויים בפיגומים אלא בציוד סנפלינג מתקדם. חיסכון בזמן עבודה ובכוח אדם שווה לחיסכון בכסף.
  • נוחות – אין פיגומים על המבנה, הצוות עובד עם ציוד מתקדם ויכול להגיע גם למקומות הנידחים ביותר. העבודה יותר מהירה ודיירי המבנה אינם סובלים מהתהליך. פיגומים פוגעים המון באיכות החיים, בפרטיות הדיירים ובסביבת החיים שלהם, לכן הרבה יותר נוח כאשר עובדים עם שיטת איטום קירות חיצוניים יעילה יותר.
  • עלות – החיסכון, מהירות העבודה, היעילות, היעדר הצורך בהקמת פיגומים כל אלו ועוד מוזילים את המחיר במידה משמעותית. כך שגם מבחינת העלות, הרבה יותר משתלם לבחור בעבודות איטום בניינים באמצעות סנפלינג, אין ספק שהמחירים יהיו הרבה יותר נוחים לכיס.

איך בוחרים חברה לעבודות איטום בגובה?

לעבודות איטום יש חשיבות רבה ובעזרתן אפשר לאטום את כל הסדקים שנגרמו בגלל ליקויים, לטפל בנזילות וברטיבות, לתקן טיח, לצבע קירות מחדש, לאטום גגות, ולבצע פעולות שונות שלא ניתן לעשות בדרכים אחרות. יחד עם זאת, כדי לקבל את התוצאות הרצויות, המקצועיות והטובות ביותר חשוב לבחור בחברה מקצועית שמפעילה צוות עובדים מיומן ובעל הכשרה לעבדות בגובה, כך שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר וברמת בטיחות גבוהה. באד הוק אנו מתמחים באיטום קירות חיצוניים ונשמח לספק לכם את השירות האיכותי, המקצועי והבטוח ביותר.

למה לבחור בנו לעבדות איטום בגובה?

אד הוק נחשבת לחברה מובילה וותיקה, והיא מהחלוצות בתחום עבודות בגובה ובמיוחד בתחום האיטום בגובה ומספקת מגוון רחב של פתרונות בתחום. הצוות המקצועי שלנו עובד עם ציוד סנפלינג מתקדם כדי שיוכל להגיע לכל פינה ולספק את המענה המקצועי ביותר. השירות שהחברה מספקת עומד בסטנדרט גבוה של בטיחות, והוא נחשב למאוד יעיל, מהיר וחסכוני. אנו מקפידים לשמור על כל התקנים, לעבוד בכפוף לכל האישורים הנדרשים, לבחור בקפידה את כל העובדים שלנו, להעביר אותם הכשרות מקצועיות ולשמור על בטיחותם, ובטיחותכם, בכל דרך אפשרית.

בעיות איטום הן בין הבעיות הנפוצות ביותר בבניינים, בפרט בבניינים ישנים. בעזרת ציוד מתקדם וצוות מקצועי ובעל הכשרה, נוכל לאתר עבורכם את מקור הבעיה ולבצע עבודות איטום קירות בבניינים בצורה יסודית, עם מינימום פגיעה באיכות חייכם, ובמחיר משתלם.

לפרטים נוספים או להזמנת שירות עבודות איטום בגובה צרו עמנו קשר, נשמח לעמוד לרשותכם!