סגרגציה

טיפול בסגרגציה

סגרגציה היא תופעה מוכרת מאוד בשיטת הבנייה 'ברנוביץ', היא מופיעה לרוב ביציקות בטון ואינה נראית על פי השטח, אלא באופן פנימי. בתופעה מתרחשת היפרדות בין החצץ לתערובת המלט, החול והמים בבטון, וכתוצאה מכך נוצרים אזורים חלשים ובעיות רטיבות שיכולים לגרום לנזקים למבנה.
חברת אד-הוק מתמחה בטיפול בסגרגציה באמצעות שיטות וכלים מתקדמים, על מנת להבטיח לדיירי הבניין שקט נפשי. כדי לטפל בסגרגציה באפן מקצועי, אנו מבצעים שלבי עבודה מדויקים ומוקפדים הכוללים את איתור הרטיבות, יישום חומרים ייעודיים, הדבקת אבנים ובדיקה מקיפה שתאפשר לנו לוודא שהבעיה נפתרה.

איך מזהים סגרגציה?

סגרגציה אינה נראית על פני השטח, כיוון שהיא פנימית ונגרמת עקב יציקת תערובות מגובה רב, במקרים שלא הכניסו את צינור המשאבה או במידה ולא בצעו שימוש בויברטור בעת יציקת הבטון. כתוצאה מכך, הבטון מוחלש, משום שישנם אזורים חלולים לגמרי, ועל כן מדובר בליקוי בנייה שיש לאתרו בזמן, טרם גרמת נזקים בלתי הפיכים למבנה. לצערנו, בבניינים רבים קיימת תופעת סגרגציה, ולכן אנו מעניקים פתרונות ייעודיים לבעיה זו.

הכירו את תהליך העבודה שלנו בטיפול בסגרגציה

במידה ומדובר בקיר מחופה, יש צורך לפעול בכמה שלבים על מנת לאתר את הסגרגציה. ראשית, אנו מבצעים בדיקות הקשה על מנת לזהות אבנים חלולות או לזהות רטיבות, בשלב הבא אנו מבצעים קילוף של האבנים בהן נמצאה סגרגציה או רטיבות, אנו מיישמים במקום חומרי צמנט ייחודיים לאיטום המקום. לאחר מכן אנו בודקים שהמטרה הושגה ואכן בעיית הרטיבות נפתרה ומבצעים הדבקת אבנים חדשות ועיגון ברגים.

אל תגידו לי זה לא יקרה! מומלץ לבצע בדיקה מקדימה בבניינים אשר נבנו בשיטת הבנייה 'ברנוביץ', שם הבעיה נפוצה בכ- 90%, וכך למנוע בעיות רטיבות ונזקים חמורים יותר למבנה.

לייעוץ עם המומחים של אד-הוק התקשרו אלינו עכשיו >>> דורון – 052-4800209 | רוני – 052-8134861