נזילות מצנרת הבניין הם אחד המפגעים הנפוצים בבניינים, בפרט בבניינים ישנים. פעמים רבות בעלי מקצוע אינם מאתרים את מקור הבעיה ומורחים חומרי איטום או צבע במפגעים שונים הבולטים לעין כמו בפטריות עובש וכתמים, אך כאמור הבעיה חוזרת שוב ושוב. במקרה של גילוי נזילה, יש צורך לאתר את מקור הבעיה, כלומר מהיכן היא נובעת – ייתכן כי מקור הבעיה היא בצנרת של אחד הדיירים או במוקד מסוים בצנרת המבנה. הדרך הטובה ביותר היא לבצע איתור נזילות במצלמה תרמית.

מאתרים נזילות בעזרת ציוד מקצועי

חברת אד-הוק מתמחה באיתור נזילות במצלמה תרמית, תוך בדיקה קפדנית ואיתור מקור הנזילה משורשה. בתום השירות, הלקוח יקבל דו"ח מסודר המצביע על מקורה הבעיה, ובכן אפשרות לבצע תיקון ממוקד של הצנרת על ידי צוות בעלי המקצוע של החברה. בנוסף לתיקון מקור הבעיה, חברתנו מבצעת איטום מקצועי של חזית הבניין ותיקון מפגעים שקרו עקב הנזילה.
כיצד המצלמה פועלת?
חברתנו מחזיקה במצלמות תרמיות איכותיות ומקצועיות המאפשרות לאתר באופן מדויק את מקור הנזילה. המצלמה מבצעת סריקה ממוקדת באזורים שונים במבנה, הן פנימיים והן חיצוניים, כאשר תפקידה לקלוט את אנרגית האינפרה מהעצם הנסרק ולתרגם את האזור לתמונה. התמונה המתקבלת מייצגת את הטמפרטורות של האזור הנסרק וממחישה בצורה ברורה את מקור הרטיבות וגם את התפשטות הרטיבות, כך שניתן לאתר באופן מדויק את מקור הנזילה ולטפל במפגעים פנימיים שנגרמו עקב התפשטות הנזילה.

היתרונות באיתור נזילות במצלמה תרמית

אין צורך בהרס – כאמור, על ידי איתור מדויק של מקורה הנזילה, ניתן לטפל באופן ממוקד בבעיה, ללא כל צורך בשבירת קירות והרס כדי למצוא את המקור.
חיסכון כספי – מכיוון שאנו יודעים את מקור הבעיה, מטפלים בה באופן ממוקד, כך שאין צורך להוציא כספים ולבצע עוד ועוד איטום, או עוד תיקון שאינו במקור הנזילה.
חיסכון בזמן – זמן איתור הנזילה על ידי מצלמה תרמית הוא קצר ביותר. אין ספק שמדובר בחיסכון בזמן יקר, הרי במקרה של נזילה, כל יום הוא משמעותי וכל טיפה של מים גורמת לעוד ועוד הרס למבנה.
קבלת דו"ח מסודר וצילומים – בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת של המצלמה התרמית, ניתן לקבל תמונות מדויקות או סרטון וידאו הממחיש את מקור הרטיבות וההתפשטות, כך ניתן להמשיך לשלב הבא ולתקן את הנזקים שנגרמו בצורה ממוקדת.
מחפשים מאתר נזילות במצלמה תרמית? הגעתם למקום הנכון! השאירו פרטים או התקשרו אלינו עוד היום! 052-8134861

היתרונות שלנו

שימוש בציוד מקצועי מתקדם

אד-הוק מתמחה באיתור נזילות במצלמה תרמית, תוך בדיקה קפדנית ואיתור מקור הנזילה משורשה. השימוש במצלמה תרמית חוסך זמן, כסף והרס.

בטיחות ואיכות

חברת אד הוק מקפידה ואף מחמירה לעבוד בצורה הבטיחותית ביותר וגם האיכותית ביותר.

תקנים מחמירים

אד הוק עובדת על פי תקנים מחמירים של יועצי אבן ומהנדסי אבן ועובדים ע"פ מפרטים ברורים ותקניים