בחירת חברה לשיפוץ זו החלטה חשובה מאוד, שלפעמים עשויה להתגלות כממש מאתגרת. שיפוץ בית ישן או וילה מאפשר לכם להתאים את החלל המיושן לצרכים העכשוויים שלכם, להעלות ולשמר את הערך של הנכס, ליישר קו עם כל הטכנולוגיות והחידושים בתחום, לנצל יותר טוב את החלל שעומד לרשותכם, לבחור בחומרי גלם יותר איכותיים ולהפוך את המרחב הקיים להרבה יותר מודרני, מעודכן ועכשווי.

כחברה מקצועית שמתמחה בשיפוץ בתים פרטיים ווילות, אנו נעזור לכם למצוא את הפתרונות הטובים ביותר בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. לכל אורך הדרך אנו נשתמש בחומרי הבנייה הטובים ביותר ונבטיח שעבודות השיפוץ יתבצעו בצורה הכי מקצועית שיש. אנו נסייע לכם בתהליכי קבלת ההחלטות, נעמוד בלוחות הזמנים ונלווה אתכם לאורך תהליך השיפוץ, משלב התכנון ועד לעבודת הגמר הסופית.

אד הוק מתמחה במגוון רחב של עבודות שיפוצים

ענף הבנייה מתפתח ללא הרף ועמו עולה הצורך להתאים את המבנים לתקני הבנייה העדכניים. מעבר לכך, חומרים, שיטות בנייה וטכנולוגיות חדשות נכנסו לתמונה והמון בעלי בתים מעוניינים ליישר קו על אלו ולהפוך את חלל המגורים להרבה יותר מותאם לצו השעה, כמו גם לצרכים חדשים של המשפחה או לאורח חיים שהשתנה.

חברת אד הוק תשמח לספק מענה מקצועי לכל מי ששואף לשפץ את ביתו, תוך שמציעה סוגים שונים של שירותים בתחום לרבות: תכנון וביצוע תוספות בנייה, חיזוק ושיקום מבנים, בנייה או הוספת ממ"ד לבית, הוספת מרפסת, איתור ותיקון נזילות, טיפול בבעיות רטיבות ועוד. בנוסף לעבודות אלו החברה מספקת שירותי קבלן בנייה עבור שיפוץ בניינים ובתים פרטיים, כך שיכולה להעניק לכם שירות כולל מא' עד ת' לצד ליווי וייעוץ מקצועי, כך שתרגישו בטוחים ושקטים לכל אורך הדרך!

החברה יכולה לשמש לכם ככתובת מקצועית ומנוסה עבור צרכים מגוונים, ולו בכדי היא נחשבת למובילה במה שעושה. עם העבודה המקצועית, היחס האישי, השקיפות, השמירה על הבטיחות ההקפדה על כל פרט ופרט, והניסיון הרב שיש לנו אנו נהפוך כל חלום למציאות ונעזור לכם לשדרג את הבית הקיים ולהפוך אותו לבית החלומות שלכם!

מדוע לבחור בנו?

שירות מהשורה הראשונה

אד הוק מספקת שירות ברמה גבוהה מאוד, מקפידה על מעורבות אישית לאורך הפרויקט, על מתן מעטפת שירותים מגוונים תחת קורת אחת, על שקיפות ועל זמינות יוצאת דופן

בטיחות ואיכות

לאורך השנים אד הוק פועלת בתחום הבנייה והשיפוצים תוך הקפדה על בטיחות מקסימלית, עמידה בתקנים ועבודה בסטנדרט גבוה של איכות

מקצועיות וניסיון

צוות השיפוצים של אד הוק בעל ניסיון רב ומורכב מאנשי מקצוע מומחים שידאגו לכל הפרויקט ויוודאו שהוא יסתיים בזמן ובמסגרת התקציב

כל הסיבות לשפץ את הבית

אחוז ניכר מהאנשים יחליט לשפץ את הבית הפרטי או את הוילה בשלב מסוים במטרה לשפר את איכות החיים והאסתטיקה של החללים השונים. אין ספק שבאמצעות שיפוץ הבית תוכלו ליהנות ממנו הרבה יותר, להקנות לו מראה חדש ולשפר נקודות וחללים שדרשו שיפור מיידי.

אז נכון, ההחלטה על שיפוץ דורשת אומץ ועליכם לדעת שאתם נכנסים לתקופה מעט מאתגרת, עם זאת, תמיד עדיף לשמר ולהתאים בית קיים לצרכים עכשוויים, מאשר לעבור לבית חדש, על כל העלויות הנלוות לכך. מה גם שבעזרת חברת אד הוק תוכלו להתאים את הבית לדרישות המגורים המודרניות, לשדרג מערכות, לשפר את הבטיחות, כמו גם את איכות החיים במידה משמעותית, לתקן את כל אשר דורש תיקון ולקבל שפע של ערך מוסף מהמון היבטים.

כל שיפוץ איכותי ומקצועי מתחיל בבחירת החברה הנכונה

כאשר רוצים ליהנות משלל פתרונות מותאמים אישית במסגרת השיפוץ יש לפנות לחברה מקצועית בתחום שיפוץ וילות ובתים פרטיים וכאן אד הוק נכנסת לתמונה. חברת אד הוק תשמח לספק לכם שפע של פתרונות בתחום שיקום וחיזוק מבנים, וכן גם בתחום השיפוצים, כאשר מתחייבת לעבודה איכותית ומקצועית.

החברה עושה שימוש בטכניקות וציוד מתקדמים, מעסיקה אנשי מקצוע מומחים, עובדת בהתאם לכל התקנים המחמירים, משתמשת במיטב חומרי הגלם ומקפידה על עמידה בלוחות זמנים ובמסגרת התקציב.

אנו נשמח לספק לכם את המענה המקצועי ביותר. לפרטים נוספים או לקבלת הצעת מחיר על שיפוץ הבית הפרטי או הוילה שלכם, מוזמנים ליצור אתנו קשר!