כאשר אתם עושים עסקה צרכנית, אתם בודקים את המפרט הטכני של המוצר שאותו אתם קונים, לרוב לא תקנו אותו מבלי לדעת את כל התכונות שלו, ולהכיר את כל היתרונות והחסרונות. הדבר אינו שונה כאשר מדובר בקניית בית או שכירת דירה מקבלן, אחת ההשקעות הגדולות ביותר שתבצעו בחייכם, אם לא הגדולה מכולן.

חוק המכר דירות מגדיר מגוון רחב של סעיפים שמטרתם להגן על רוכשי הדירות. החוק מחייב את הקבלן להיות אחראי לעבודתו ובעצם להקנות תקופה מינימלית במהלכה הדיירים יכולים לאתר בעיות ומחובתו לתקנם. במהלך תקופת הבדק, עלולות לצוץ בדירות שבבניין בעיות כגון: סדקים בקופינג במרפסת-חוץ, אבנים חלולות, טיח מפורק ועוד. חברת אד-הוק מספקת שירותים במסגרת תקופת הבדק.

באד הוק מעמידים לרשותכם שירותי בדק מקצועיים

הניסיון הרב שיש לנו בענף הבנייה, הופך אותנו לשותפים בפרויקטים רבים של בניה ושיפוצים, מה שמעניק לנו הבנה מעמיקה של התחום. לאורך שנים סיפקנו המון שירותים ללקוחות מגוונים כשאנו מתחייבים על סטנדרט גבוה של איכות, מקצועיות ושירות אמין ומסביר פנים.

כל הבדיקות מתבצעות על ידי מכשירים טכנולוגיים מתקדמים, ועל ידי בודקים מקצועיים שמבצעים הערכה לחלקי המבנה הפנימיים והחיצוניים ומזהים בעיות שונות.

שירותי הבדק שלנו מיועדים לדירות ובתים והם יכולים לחסוך מכם המון מתחים, שלא לומר עלויות בלתי צפויות על תיקונים וליקויים שניתן למנוע מראש. בתום הבדיקה אנו נעביר לכם דוח מפורט המסכם את מהלך ותוצאות הבדיקה. הדוח יכול לשמש אתכם בדרכים רבות החל במשא מתן על עם הקבלן, דרך התניית הרכישה בתיקון הליקויים השונים ועד הפיכת תהליך קבלת ההחלטות למושכל הרבה יותר. מעבר לכך, אנו משמשים גם ככתובת לכל שאלה שיש לכם, כך שתוכלו לקבל תובנות מעמיקות לגבי הנכס, כמו גם את ההחלטות הטובות והנכונות ביותר עבורכם.

כל הסיבות לבחור בנו

שומרים עליכם בעניינים

אד הוק עוזרים לכם לבצע שינויים ולתקן ליקויים בצורה יעילה יותר ולהישאר עם היד על הדופק בכל עסקת נדל"ן שאתם עושים. בעזרת בדיקה מקצועית של אנשי מקצוע מיומנים תוכלו להיות בטוחים שהבית החדש שלכם עומד בכל תקני הבנייה הנדרשים וחף מליקויים ובעיות מבניות מסוגים שונים.

חיסכון בעלויות

בדק בית עוזר לכם לקבל את תמונת המצב המלאה על הנכס ולוודא שאין בו ליקויים מבניים. כתוצאה מכך שירותים אלו חוסכים לכם עלויות אפשרויות על תיקונים בעתיד, מאפשרים לכם לדרוש שתיקונים אלו יתבצעו בזמן ולפני הכניסה לבית, ומונעים מכם לבצע עסקאות לא משתלמות שיעלו לכם ביוקר בעתיד.

אנו חוסכים לכם זמן יקר

אנו בודקים את הבית או הדירה עבורכם במהלך תקופת הבדק, תוך שמשתמשים באנשי מקצוע מיומנים וציוד מקצועי. שירותי בדק מקצועיים מאפשרים לכם לקבל תובנות מעמיקות על הנכס, לראות גם את מה שאינו גלוי לעין ולבקש מהקבלן לבצע תיקונים.

מדוע כדאי להשקיע בשירותי בדק לדירה/בית?

השקה בנדל"ן זו אחת ההחלטות הגדולות ביותר, ויש לה השלכות ארוכות טווח מהיבטים שונים ומגוונים, לכן עליכם לבדוק שהבית או הדירה שקניתם עומדים בכל הסטנדרטים הנדרשים כדי שלא יהיו לכם בעיות בעתיד. בדק בית יכול לעזור לכם להתוודע למצבו האמיתי של הנכס, כך שתוכלו להימנע מ'הפתעות' לא נעימות לאחר המעבר.

בנוסף, בדק בית יכול גם להוסיף שקיפות רבה יותר לאורך ההתנהלות מול הקבל. ידע הוא כוח, וכאשר יש לכם מידע מדויק על מצבו של הנכס שאתם רוכשים, הכוח בידיים שלכם, ואתם יכולים להיות שקטים שהקבלן יתקן את הליקויים ויבצע את התיקונים הנדרשים.

תנו לנו לעזור לכם למצוא את בית חלומותיכם

גם אם רכשתם דירה או בית מקבלן מוביל ובעל מוניטין, אחד השלבים החשובים ביותר לפני רכישה הוא בדק בית ובכך אד הוק יכולה לעזור לכם.

שירותי בדק לדירה/בית עוזרים לדעת מה מצבו האמיתי של הנכס. באמצעות שירותי בדק לדירה/בית מקצועיים אנו נוכל לעזור לכם במסע שלכם לעבר רכישת דירה או בית, ולבדוק את מערכות החשמל, האינסטלציה, התשתיות, הקירות, התקרות והרצפות, המרפסות, הגגות, האיטום, ליקויים מבנים, נזילות בפנים המבנה ובחוץ ועוד, כדי שאתם תוכלו להיות כמה שיותר שקטים. בנוסף, אם במהלך חודשי החורף, אתם סובלים מחדירת מי גשמים ומסימני רטיבות, בגג, בחדרי השינה ובקירות החיצוניים, צוות עובדים מקצועי של חברת אד-הוק מטפל בליקויים אלה, בשימוש בציוד סנפלינג ומנופים ייעודיים.

לתיאום בדק לדירה או לבית מוזמנים ליצור אתנו קשר ולקבל פרטים נוספים או הצעת מחיר.