תוספות בניה

חברת אד-הוק מתמחה בתכנון וביצוע תוספות בנייה לבניינים או מבנים קיימים ומלווה את לקוחותיה לאורך כל התהליך, החל מהוצאת היתרי הבנייה והרישיונות הדרושים, דרך תכנון מוקפד וכלה בביצוע העבודה על ידי מיטב בעלי המקצוע. לחברה רישיון קבלן רשום והסמכה לעבודות בגובה, ומבצעת את כל הביטוחים הדרושים לביצוע תוספות הבנייה.

כיום בעלי דירות רבים אינם מעוניינים לעבור דירה כדי להרחיב את ביתם או לשפר את איכות חייהם, ולכן הם בוחרים לבצע תוספות בנייה כמו הוספת חדר בבתים צמודי קרקע, בניית מרפסת, תוספת ממ"ד, בניית יחידת דיור, או בניית מחסן בבתים פרטיים. אין ספק שתוספות אלה יוכלו לשפר את איכות חייהם, ובד בבד לעלות את שווי הנכס בעשרות אחוזים.

כיצד עובד תהליך תוספות הבנייה?

בשלב הראשוני, על בעלי הנכס לקבל היתר בנייה מהוועדה המקומית, כלומר לפנות לרשויות המקומיות כדי להתחיל בתהליך. בקשה זו צריכה להיות מוגשת על ידי אדריכל וכוללת אישור מהנדס אזרחי המגיש את התכניות. במקרים מסוימים יש לקבל את אישור השכנים לביצוע התוספות. לאחר קבלת היתר הבנייה, שיכול לקחת כמה חודשים, ניתן להתחיל את תכנון בניית התוספת וביצוע העבודה בשטח. בשלב זה, נכנס לתמונה קבלן בניין רשום בעל היתרים ומומחיות בביצוע עבודת התוספת, וכמובן בעלי מקצוע נוספים המתלווים לפרויקט כמו חשמלאים, אנשי אינסטלציה, אנשי אלומיניום לבניית החלונות, נגרים ואנשי מקצוע נוספים הדרושים לפרויקט.

למה כדאי לעבוד אתנו?


ניסיון רב בתחום – לחברתנו ניסיון רב בתכנון וביצוע תוספות בנייה, כמו גם עשרות לקוחות מרוצים הנהנים משיפור איכות חייהם. צוות עובדים מקצועיים – לחברת ארסנל רחב של בעלי מקצוע הזמינים לביצוע הפרויקטים, כך שתוכלו לקבל את כל השירותים הדרושים תחת קורת גג אחת.

שירות אישי ואנושי – צוות החברה מלווה כל לקוח במסירות רבה, תוך שקיפות ושותפות בכל שלבי העבודה.

עמידה בלוחות זמנים – הצוות המקצועי של אד-הוק מתכנן בתחילת הדרך את הזמנים הדרושים לביצוע הפרויקט ומקפיד לעמוד בזמנים שנקבעו מראש.

מפקח צמוד – בכל פרויקט נמצא מפקח בנייה הנוכח בשטח, כאשר תפקידו לוודא שהעבודה נעשית על פי התכנון ועל פי תקנות הבטיחות הקיימות בחוק.

מעוניינים להוסיף חדר? להגדיל את שטח הבית? הגעתם למקום הנכון! לייעוץ עם מומחים של אד-הוק התקשרו אלינו עוד היום 052-8134861

לייעוץ חינם צרו קשר

במידה ויש לכם שאלות נוספות או שברצונכם לקבל את אחד משירותי החברה, אל תהססו לכתוב לנו. נציגנו יחזרו אליכם תוך 24 שעות!