שיקום ושיפוץ מבנים

חברת אד-הוק מתמחה בשיקום בניינים מגורים, מבנים פרטיים, ושיקום מבני תעשייה. את עבודת השיקום החברה מבצעת על ידי שיטות עבודה מתקדמות, צוות וציוד מקצועי המאפשר הגעה לרמת גימור גבוהה שימוש בפיגומים קבועים, פיגומים חשמליים תלויים ובמידת הצורך באמצעות גולשי סנפלינג מקצועיים . כמו כן, החברה מבצעת שיקום חזיתות לבניינים לפני מסירה , שיקום בניינים ומבנים ישנים הדורשים שיפוץ וטיפול בליקויים בטיחותיים, ועבודות שיקום לחלקים ספציפיים בבניין הדורשים שיקום ממוקד, ואף שיפוץ פנימי למבנה כגון שיפוץ לובי, שיפוץ חדר מדרגות ושיקום אזורים נוספים על פי דרישה.

שיקום מבנים היא עבודה המשלבת שלושה מרכיבים חיוניים – בטיחות המבנה, איטום לחדירת מים ולחות ושמירה על מראה אסתטי של חוץ ופנים המבנה. אלה למעשה שלושה הגורמים עליהם אנו שמים דגש במהלך עבודות השיקום. השירות ניתן למבנים הנמצאים בסיכון בשל הזנחה, או לבניינים הזקוקים לשיקום המעטפת החיצונית בשל פגמים שונים כגון אריחים שבורים, אבנים מתפוררות, ברזלים חשופים ועוד.

מה אנו מציעים במסגרת השירות?

שיקום ושיפוץ בניינים
בניינים ישנים דורשים טיפול , הטייח והצבע מתקלפים, סדקים, ברזל חשוף , חדירות מים ובעיות רטיבות שונות , ונפילות אבנים. במקרים אלו, טיפול נקודתי לא יעזור וצריך לשפץ את הבניין. חברתנו מלווה את הדיירים בכל התהליך, משלב השיפוץ - בהקפדה על טיפול בליקויים , יצירת סביבת עבודה בטיחותית , ועד לגימור הסופי והאיכותי לשביעות רצון הלקוח.
שיקום בטון
כחלק משירותי שיקום מבנים, אנו מבצעים חיזוק בטון סדוק ו\או לא יציב שיכול לגרום לסכנה לעוברי האורח או פתח לחדירת מים. השיקום נעשה במספר שלבים ובשימוש של חומרים מהטובים בעולם, במקרים בהם מצב הבטון חמור אנו עובדים בליווי מהנדס מקצועי.
שיקום אבן אפורה
שיקום אבן אפורה דורשת התמחות ספציפית, ולכן צוות החברה מיומן לביצוע שיקום לאבן זו. בתום ביצוע פעולת השיקום ניתן להגיע לרמת ביצוע גבוהה הזהה למצבה הראשוני. את השיקום החברה מבצעת על ידי שיוף, התזת חול/מים, ואף שימוש בחומצה במקרים קיצוניים.
שיקום אבן מתפוררת (ביר-זת)
לא כל אבן מתאימה לאקלים הישראלי, יש מספר דוגמאות של אבנים מתפוררות בחזיתות בניין, האבן בשלבי הבניה נראית תקינה לחלוטין, אך בחלוף השנים בעקבות תנאי האבן ותנאי מזג האוויר האבן מתפוררת ומתקלפת וזה מהווה נזק בטיחותי לתושבי הבניין ועוברי האורח. את שיקום האבן החברה מבצעת באמצעות אנשי צוות מומחים ושימוש בחומרים הטובים ביותר המונעים התפוררות של האבנים.
שיקום מבני תעשייה
שיקום מבנים תעשייתיים דורשים התייחסות שונה, סביבת העבודה מורכבת וסוגי העבודות שונים וזאת בשל החומרים המאסיביים מהם עשויה מעטפת המבנה. חברתנו מבצעת שיקום למבנים תעשייתיים על ידי כלים וחומרים מתקדמים, כדי להגיע לרמת גימור גבוהה. כחלק מעבודות השיקום אנו מבצעים שימוש במכונות שטיפה כבדות לצורך הורדת פיח ולכלוך שהצטבר במרוץ השנים, מבצעים שיקום בטון וטיח, שיקום חזיתות בפן האסתטי, איטום מבנה תעשייה ועוד.

למה כדאי לבצע דרכנו שיקום מבנים?


• אנו מבצעים שימוש בחומרים איכותיים, כאשר חלקם אקולוגיים וידידותיים לסביבה.
• שימוש בציוד מקצועי המתקדם בתחום בעל תו תקן ישראלי.
• צוות מקצועי בעל הסמכה לעבודה בגובה ולגלישת סנפלינג ושימוש בבמות הרמה.
• התמחות של שנים בשיקום כל סוגי המבנים – חדשים וישנים, גם המוזנחים ביותר.
• צוות רחב של בעלי מקצוע עם ניסיון של שנים רבות בשיקום מבנים.
• אחריות מלאה על עבודות השיקום.
• ביטוח מלא - לכל יושבי הבניין ולעובדי החברה.
מחפשים שירותי שיקום מבנים? צוות אד-הוק כאן בשבילכם! לייעוץ עם המומחים התקשרו אלינו עוד היום 052-4800209

לייעוץ חינם צרו קשר

במידה ויש לכם שאלות נוספות או שברצונכם לקבל את אחד משירותי החברה, אל תהססו לכתוב לנו. נציגנו יחזרו אליכם תוך 24 שעות!