בניית מרפסות שמש הפכה בשנים האחרונות לאחד התחומים הפופולריים והמבוקשים, ונראה שהן יושמו במאות ואולי אלפי בניינים בישראל. הסיבות לפופולריות ולביקוש נעוצות בשיפור איכות חייהם של הדיירים הנהנים ממרפסת פתוחה המאירה את חלל ביתם, כמו גם בעלייה של כ- 10% בערך הנכס. חברת אד-הוק מתמחה בליווי, תכנון וביצוע תוספות בניה, ביניהן בניית מרפסות שמש המשדרגות פלאים את איכות חייהם של הדיירים. החברה עובדת על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר ומחזיקה ברשותה רישיון קבלן רשום, כמו גם אנשי מקצוע הטובים ביותר. השירות ניתן באופן מקצועי ואנושי לדיירים, תוך ליווי מתמיד בכל שלב, החל משלב כינוס הדיירים והצגת התכנון, דרך ליווי בהוצאת ההיתרים וכלה בביצוע העבודה ברמת גימור גבוהה מהסטנדרט.

היתרונות בבניית מרפסות שמש

בשנת 2008 שונו התקנות והגבלות על בניית מרפסות, וכיום ניתן להוסיף מרפסות שמש לדירות, כך שכל דייר יוכל להגשים את החלום ביתר קלות. מעבר לשדרוג פנים הבית וחדירת אור לחלל הסלון, בניית מרפסת שמש יכולה לשדרג את חזות המבנה ולעלות באופן משמעותי את ערך הדירה, כך שמדובר ביתרון מובהק לדיירים. מלבד זאת, רשויות מקומיות מעודדות את תהליך בניית המרפסות, משום שמדובר בשינוי פני העיר, ולכן תהליך הבירוקרטיה קל יותר מבעבר.


מה תקבלו במסגרת בניית המרפסות?


• טיפול בהוצאת ההיתרים והאישורים הדרושים לתהליך מול הרשויות, כולל הכנת תכנית עבודה על ידי מהנדס והגשתו לרשויות.
• ריצוף המרפסת בהתאם לדרישות הלקוח, כגון קרמיקה ופורצלן למניעת החלקה. כמו כן, אנו מבצעים שיפועים לניקוז מים.
• התקנת ויטרינה ו/או תריס גלילה חשמלי או רגיל בהתאם לדרישות הדיירים. ההתקנה נעשית על ידי בעלי מקצוע מומחים בתחום במקצועיות רבה.
• התקנת מעקות העשויים מזכוכית מחוסמת עבה, בשילוב אלומיניום בהתאם לתקני הבטיחות המחמירים ביותר.
• תשתיות – כחלק מבניית המרפסות אנו מתקינים תאורה וחיבור לחשמל בנקודות הרצויות. השקעים יהיו אטומים למים ומתאימים לתנאי חוץ.
• עבודות גימור וטיח על ידי חומרים איכותיים ביותר, וצביעת המרפסת על ידי צבע הנשמר לאורך שנים רבות.
מתעניינים בבניית מרפסות שמש? המומחים של אד-הוק כאן בשבילכם! לייעוץ ותיאום פגישת היכרות התקשרו אלינו עוד היום 052-8134861